محمد مهدی رهبری املشی

(نماینده مردم شریف شهرستانهای رودسرواملش درمجلس شورای اسلامی)

تکذیبیه؛پاسخ یک کاندیدای اصولگرا به یک خبرگزاری

پاسخ یک کاندیدای اصولگرا به یک خبرگزاری
 
محمدمهدی رهبری از نامزدهای اصولگرایان در شهرستان های رودسر و املش، در واکنش به انتشار خبری مبنی بر قرار گرفتن در لیست اصلاح‏طلبان معتدل جوابیه‏ای برای خبرگزاری‏ها ارسال کرد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع ‏رسانی جبهه متحد اصولگرایان، متن این تکذیبیه به شرح زیر است:

احتراما پیرو درج خبری در خبرگزاری‏ها، مورخ 24/11/90 مبنی بر حضور اینجانب در لیست اصلاح طلبان معتدل کشور به استحضار می رساند اساسا این موضوع را شدیدا تکذیب می نمایم و لیست منتشر شده بدون هر گونه هماهنگی و مذاکره ای با اینجانب منتشر گردیده است. و اساسا نیز هویت این گروه و تشکل سیاسی نامشخص  و نا معلوم است.

لذا بار دیگر تاکید می گردد این جانب در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به صوت مستقل وارد عرصه انتخابات شده ام و اگر احزاب سیاسی اصولگرا که به نظام مقدس جمهوری اسلامی، قانون اساسی و رهبری معظم انقلاب پایبند باشند و از این جانب حمایت نمایند استقبال خواهم کرد.

لازم می دانم به این موضع اشاره کنم در 4 دوره ای که حقیر نماینده مردم شریف شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی بوده ام در همه ی دوره ها مورد حمایت جامعه روحانیت مبارز و تشکل های موسوم به جناح راست بوده ام ولی در مجلس به عنوان فردی که وابستگی حزبی به هیچ گروه و جناحی نداشته ام معروف بوده ام و استقلال رای خود را در طول 16 سال نمایندگی خویش حفظ کرده ام.

                                                                             با تشکر 
                                                                   محمد مهدی رهبری
           کاندیدای دوره ی نهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابی شهرستان های رودسر و املش 
                                                          و نماینده ی دوره های دوم تا پنجم مجلس
+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۹۰ساعت 18:18  توسط حامی  | 

رهبری املشی: نماینده مجلس باید در جهت رضایت تولید کننده ورفع مشکلات تولید کننده تلاش کند

نماینده مردم شهرستانهای رودسر واملش در دوره های دوم تا پنجم  در دیدار به یادماندنی با اهالی کیاکلایه املش گفت:تقاضای مشروع ومنطقی وحق مردم باید از سوی مسئولان اجابت شود واین خواست نظام اسلامی است.
رهبری املشی افزود:اگر شما بفهمید در اسلامیت،تدین،ایمان وصداقت من مشکل وجود دارد حتما من را کنار خواهید زد چون معتقدید کسی مسلمان تر،اعتقادش درست تر،صادق ترباشد می تواند خدمتگزار ترباشد ودر رفع مشکلات بیشتر به شما خدمت کندوواقعا در نظام اسلامی مسئولینش باید اینجوری باشند.
وی ادامه داد:نظامی که در او تبعیض،باندبازی،حزب بازی،پارتی بازی  باشد آن نظام را اسلامی نمی دانم ودر نظام اسلامی تبعیض وبی عدالتی  جایی نداردوکسانی که جمهوری اسلامی واسلام را قبول ندارند خیانت وجنایت می کنند  حق وناحق می کنند آنها قطعا به توده مردم خدمت نخواهند کرد.
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس پنجم اظهار داشت:اگر یک کسی در بانکی فساد می کند میلیاردها تومان دزدی می کند همه باید بدانیم اینها از نظام اسلامی نیستند وآنان خائن به نظام هستند.
نماینده مردم شهرستانهای رودسر واملش در دوره های دوم تا پنجم  ادامه داد:عرصه مجلس بسیار خطیر وحساس است  هم از بعد حساسیت داخل مجلس که کارهای مهمی دارد که به سرنوشت شما ربط دارد به کشاورزی شما وهر کس هر جایی که کار می کند تصمیمات مجلس برای مردم وسرنوشت مردم اثر می گذارد صدها نامه سری را نمایندگان شما اطلاع پیدا می کنند ودر مواقع  حساس تصمیم گیری می کنند.
رهبری املشی افزود:نماینده در رابطه با مشکلات حوزه انتخابیه نیز مسئولیت دارد ومن تعجب می کنم از مسئولینی که شب وروز تلاش می کنند وزحمت می کشند مخصوصا این دولت فعلی که از دولت های قبلی بیشتر تلاش می کند اما در ارتباط بابرنج،چای،نوغان،مرکبات ودامداری اصلا نمی دانم چه کار می کند.
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس پنجم گفت:ای دولتی که شب وروز تلاش می کنیداگر به تولید کننده نرسید اشکال بزرگی است  واز همین رو نماینده مجلس باید در جهت رضایت تولید کننده ورفع مشکلات تولید کننده تلاش کند.
وی بیان داشت:بحث اشتغال جوانان در حوزه انتخابیه اهمیت داردآلان بعضی از فرصت های شغلی که قبلا داشتیم  از دست داده ایم وچیزی که مهم است وانتظار جوانان است باندبازی،تبعیض،سیاسی کاری وپارتی بازی نباشد.


+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و ششم بهمن ۱۳۹۰ساعت 18:49  توسط حامی  | 

رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس پنجم: باید با کمک مجلس ودولت تلاش کرد تادوباره کشاورزی رونق بگیرد


محمد مهدی رهبری املشی در دیدار با اهالی روستای سورکوه املش گفت: مردم احساس دارند نظام جمهوری اسلامی ایران متعلق به خودشان است  واز همین جهت نسبت به امورات بی تفاوت نیستند وخودشان را در تمام صحنه های انقلاب تئاثیرگذار می دانندو دشمن امروز تمام تلاشش این است که حضور مردم در صحنه را از ما بگیرد.
وی گفت: اگر یک کسی سوءاستفاده  یا اختلاس می کند مطمئن باشید او از نظام اسلامی نیست وبه فرموده مقام معظم رهبری به اینگونه آدمها نباید رحم کرد.
نماینده مردم شهرستانهای رودسر واملش در دوره های دوم تا پنجم  خاطرنشان کرد:از مشکلات مردم این منطقه از حیث کشاورزی ومعیشت با خبرم ومعتقدم دولت بیش از گذشته باید به این بخش توجه کند.
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس پنجم اظهار داشت:هیچ یک از تولید کنندگان از عملکردشان راضی نیستند برنجکاری،نوغانداری ،چایکاری  همه به سرنوشت هم دچار شده اند وباید با کمک مجلس ودولت تلاش کرد دوباره کشاورزی رونق بگیرد.
وی گفت:امروز جوانان های ما پاک  وپاکدست هستندواین جوانان اعتقاد دارند اگر شغل دولتی هم نداشته باشند اما انتظار دارند همین اندازه که جذب می شوند بدون تبعیض،باندبازی  وحزبی وپارتی بازی باشد وچتر حمایت نظام همه جوانان را در برگیرد.
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و ششم بهمن ۱۳۹۰ساعت 17:25  توسط حامی  | 

در صورت ورود م به مجلس اولویت اول کاری من حل مشکلات کشاورزی خصوصا وضعیت نابسامان چای خواهد بود

رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس پنجم: محمد مهدی رهبری املشی در دیدار با اهالی روستای جیرگوابر املش گفت: در صورت ورود بنده به مجلس اولویت اول کاری من حل مشکلات کشاورزی خصوصا وضعیت نابسامان چای خواهد بود وتمام توان خودم را برای رفع مشکلات چایکاران بکار خواهم گرفت .
رهبری املشی افزود: علت اینکه برای این دوره آمده ام این بود که یک وظیفه ای احساس  می کنم با انجام کارهای صحیح ودرست ،کارهای غیر صحیح قبلی را ترمیم کنم تا پیش خدا یک اجر ومزد بگیرم.
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس پنجم گفت:در رابطه با وضع مملکت وحوزه انتخابیه احساس دارم آدمهایی که سر کار می روند باید کارآیی بیشتری داشته باشند واگر کسانی بتوانند مشکلات را بخوبی وبهتر از دیگران قدم بردارند باید وارد میدان شوند.
نماینده مردم شهرستانهای رودسر واملش در دوره های دوم تا پنجم افزود:رسیدگی به وضعیت کشاورزی منطقه در اولویت اول  برنامه های من است وباید دولت متوجه گردد اگر وضعیت کشاورزی مورد غفلت قرار گیرد هم مردم،دولت ونظام ضرر می کنند.
وی خاطر نشان کرد:دولت در گفتار،شعارها وبیانیه ها همواره اعلان می کند که در حمایت از کشاورزان ومشکلات مردم قدم برمی دارداما عملا اینطور نیست.
رهبری املشی اظهار داشت:در ارتباط با چای آن درآمدی که بتواند زندگی چایکاران را تامین بکند وجود ندارد چایکار وکشاورز در این وسط متضرر شده اند ومتوجه نمی شوم چرا دولت در رابطه با مسایل کشاورزی اینقدر بی توجه است و مسایل کشاورزی منطقه ما در موقعیت فوق العاده حساسی قرار گرفته است.
وی گفت:بنده ادعا دارم از این آقایانی که همه خوبند بهتر می توانم این مشکلات را کم کنیم وهر کس نماینده ومئسول باشد اگر بی توجهی به چای وکشاورزی نماید خیانت کرده است.
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس پنجم ادامه داد:رهبر معظم انقلاب از همه نظر پاک،دلسوز وهیچ خدشه ای در مورد ایشان نمی توان پیدا کرد  وحتی زندگیش بسیار ساده ومعمولی مثل همین مردم جیرگوابر است اما انتظار است همه مسئولان اینطوری باشند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و ششم بهمن ۱۳۹۰ساعت 16:23  توسط حامی  | 

رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس پنجم:خدمت به مردم راجزو افتخاراتم می دانم


محمد مهدی رهبری املشی در دیداربا اهالی واجارگاه گفت: خدمت به مردم راجزو افتخاراتم می دانم وهرکس می تواند به مردم بهتر خدمت کند از خدا می خواهم مردم را به سمت او سوق دهد.
نماینده مردم شهرستانهای رودسر واملش در دوره های دوم تا پنجم افزود:مردم نباید نسبت به سرنوشت خود بی تفاوت باشند ومن نیز اعلان می کنم ما نبایدمردم را با عناوینی از صحنه خارج کنیم وما در جامعه سلایق مختلفی داریم که به فرموده مقام معظم رهبری باید نسبت به جذب حداکثری اقدام کنیم.
رهبری املشی خاطر نشان کرد:در ارتباط با رهبر معظم انقلاب همه باید تابع باشیم وقانون اساسی واصول نظام باید میثاق مشترک ماباشد.
وی گفت:این دولت از همه دولت ها کار وتلاش  بیشترمی کند اما به بخش تولید وکشاورزی نسبت به همه دولتها بی توجه تر است واصلا نمی دانم  معیشت مردم چگونه می گذرد.
 وی ادامه داد:امروز در همه بخش های کشاورزی هر کس بیشتر زحمت می کشد کمتر بهره برداری می کند.
رهبری گفت:ما نباید حرفهایی بزنیم  وتوقع ایجاد کنیم بعد نتوانیم عمل کنیم مثلا بیاییم بگوییم 100 هزار نفر شغل در سایت نفتی رودسر ایجاد می کنیم  ویک توقعی بین جوانان بوجود بیاوریم بعد معلوم نیست تا 10 سال دیگر عملی شود وبعد جوان بگوید می خواستند رای بگیرند وسرمان را شیره مالیدند.
 نماینده مردم شهرستانهای رودسر واملش در دوره های دوم تا پنجم افزود:حضور مردم در صحنه مهم است ودشمنان این نظام تلاش دارند تا حضور ما را در صحنه های انقلاب کم رنگ کنند ولذا جا دارد تا مردم در انتخابات مجلس نهم حضوری فعال تر نسبت به گذشته داشته باشند .

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و پنجم بهمن ۱۳۹۰ساعت 22:33  توسط حامی  | 

محمد مهدی رهبری: کاندیداهای مجلس به اندازه توانشان باید به مردم وعده دهند

رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس  پنجم در دیدار با اهالی  آسیابسران رانکوه گفت:نظام اسلامی ،نظامی مردمی است نظامی که ظلم،زوروتضییع حقوق در آن باطل است وحمایت از حق وعدالت ومستضعفین وظیفه آن است.
وی گفت:در نظام جمهوری اسلامی انتخاب مسئولان وکارگزاران نظام بعهده خود مردم است وامروز رئیس جمهور ما اهل یک روستای گرمسار است که آلان شده رئیس جمهور،ولی در زمان طاغوت تصور این نبود که یک آدم معمولی حتی وزیر بشودواین از ثمرات نظام جمهوری اسلامی است.
نماینده مردم شهرستانهای رودسر واملش در دوره های دوم تا پنجم افزود:در زمان طاغوت حتی مردم در انتخاب نماینده هم خیلی نقش نداشتندوخیلی از مواقع از بالا به آنها امرونهی می کردندکه چه کسی را انتخاب کنند ولی آلان باید این باور را داشته باشیم که تصمیم گیرنده اصلی خود مردم هستند وهیچ کس نمی تواند کسی را به آنها تحمیل کند که حسن باشد یا حسین باشدمثلا اگراز بالا یک حزب ویا تشکیلاتی بگوید به این رای بدهید من مطمئن هستم اینطوری نیست ومردم تشخیص می دهند کسانی می توانند خدمت بیشتری کندآن را انتخاب می کنند.
رهبری املشی خاطر نشان کرد:در رابطه با توقعات وانتظارات از یک نماینده باید در حد ود وظایف قانونی اش تقاضاکردو کاندیداهای مجلس هم به اندازه توانشان باید به مردم وعده دهندووعده خلاف ندهندو فلان کاری که قرار است سالها برای اتمامش طول بکشدبگوید یک روزه تمام می کنم وعده درستی نیست.
وی گفت: مردمی که این نظام خدایی واسلامی را تشکیل داده اند اگر این نظام یک موقع نتواندنیازهایشان را بموقع انجام دهد جوبدبینی در مردم ایجاد می شود.
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس  پنجم ادامه داد:مردم ما در دوران دفاع مقدس بهترین نیروها وعزیزانشان را بخاطر بقای نظام تقدیم انقلاب ونظام کردندومردم با همه این مشکلاتی که دارنددر دفاع از این نظام تا رمق دارندتا پای جان خواهند ایستادوما این نظام را به سهم خودعلاقمندیم ومایلیم که بی تفاوت نباشیم.
 رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس  پنجم ادامه داد:سرنوشت مملکت ما تا حدودی به به مجلس شورای اسلامی ربط داردوما نمی توانیم از سرنوشت این نظام بگذریم وباید جهت تقویت آن گام برداریم.
وی گفت:رهبر معظم انقلاب  امروز فردی مجتهد وعادلندوبا تقواترین وعادل ترین وآگاه ترین فردی که دارد بر ما رهبری می کندفرمودند:مهمترین وظیفه اصلی واسلامی مردم شرکت در انتخابات است ووظیفه بعدی مردم این است که هرکس را تشخیص دادند که بهتر است را انتخاب کنند.
رهبری املشی افزود:نماینده در مجلس وظایف سنگین وخطیری داردوامیدوارم در این انتخابات نتیجه ای که رخ می دهد که خیر وصلاح مردم باشد.
وی اظهارداشت:مشکلات شما را تا حدودی مطلع هستم امیدوارم همه مشکلات شما به برکت حضور شما وهمت شما با کمک آن کسی که انتخاب می کنیدحل شودمشکل بیکاری وجوانان اولویت است هر کسی که انتخاب می شود تلاش کند از طریق بخش خصوصی مشکلات را مرتفع کند.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و پنجم بهمن ۱۳۹۰ساعت 19:34  توسط حامی  | 

محمد مهدی رهبری:اولویت اول مردم منطقه ما حل مشکلات بیکاری وکشاورزی است

رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس پنجم در دیدار با اهالی خونگرم کلاچای گفت:دغدغه منطقه ما بیکاری جوان هاست ومعتقدم به جوانها باید بیشتررسیدگی کرد چون دشمنان ما روی جوانان برنامه دارند.
محمد مهدی رهبری افزود:این استعدادهایی که خداوند در منطقه به ما داده  باید برای تحول وضعیت جوانان متمرکز کنیم ووضعیت زندگی شان از حیث ازدواج واشتغال مرتفع گردد.
وی اظهار داشت:بعضی کارهایی مثل بهره برداری سایت پشتیبانی نفت وگاز رودسرکه هنوز معلوم نیست چه زمانی به بهره برداری برسد نباید وعده بدهیم وبعد جوان ببیند به این زودی ها عملی شدنی نیست از همه چیز زده خواهند شد.
نماینده مردم شهرستانهای رودسر واملش در دوره های دوم تا پنجم افزود:ما انتقادی که به دولت داریم این است که به وضعیت کشاورزی منطقه ما رسیدگی نشده است وبلکه در 7تا8 سال اخیر بیشتر شده است ودر مقابل کارهای عمرانی نظیر آسفالت وگازرسانی نسبت به دولت های قبلی بیشتر شده است اما مشکلات کشاورزی وتولید عقب مانده وتوی سرش خیلی خورده است ومن خیلی توی این زمینه از سوی مسئولان کوتاهی می بینم واز همین رو اولویت اول مردم منطقه ما حل مشکلات بیکاری وکشاورزی است.
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس  پنجم ادامه داد:در منطقه ما هر کسی تولید می کند مشکل داردومعیشت آن خوب تامین نمی شود.
وی گفت:شما مردم 33 سال قبل  به رهبری حضرت اما م(ره)نظام طاغوتی راتغییر دادیدوامروز از نظام جمهوری اسلامی انتظار داریدمشکلات را یکی پس از دیگری حل کند ووظیفه خود می داند وبه آن نیز افتخار می کند.
رهبری املشی اظهار داشت:ما جمهوری اسلامی ایران را باید با جان ودل وبا خون دادن نگه داریم تا همین نظام اسلامی پابرجا باشدومشکلات ما یکی پس از دیگری حل شود وامیدواریم این مشکلات با تشکیل مجلس قوی ودولت آینده از لحاظ مشکلات اقتصادی کم شود.
وی افزود:به نظرم اولویت اول باید حل مسایل اقتصادی باشد واگر وضعیت اقتصادی ومعیشت مردم عقب بیفتد به سایر مسایل هم ضربه می زند.
نماینده مردم شهرستانهای رودسر واملش در دوره های دوم تا پنجم افزود:مجلس ونماینده هم برای خدمت به مردم آمده است ونماینده علاوه برمسایل منطقه اش در بحث مسایل داخلی مجلس مسئولیت های خطیری بعهده داردومردم با یک بصیرت کامل نماینده را در ارتباط با نیازهای منطقه انتخاب می کنند ونماینده هم بایدافتخار کندکه مطالبات منطقه حوزه انتخابیه اش را رفع کندونماینده مجلس در کنار آن باید آن مطالبات خطیر داخل مجلس را مطالبه داشته باشدکه هم به حیثیت منطقه،نظام وکشور ربط داردونماینده شما می تواند در روابط سیاسی ،بین المللی،اقتصادی ،کشاورزی وفرهنگی بسیار اثر گذار باشد.
رهبری املشی خاطر نشان کرد:در رابطه با انتخابات مجلس همه ما ها باید حضوری فعال در صحنه داشته باشیم وبا حضور ما پای صندوقهای رای خیلی از مشکلات اقتصادی ما بهتر حل می شودواگر در انتخابات مجلس هر چه حضور مردم بیشتر باشدروابط بین المللی ما بهتر خواهد بودوشمن تضعیف خواهد شدوبعضی ها چشم دوخته اند تا در این انتخابات حضور مردم را کم رنگ تر کنند.
وی گفت:ما یک نعمتی که داریم آنهم  وجود رهبر معظم انقلاب است وبهترین رهبری که می تواندمملکت ما را در این وضعیت حفاظت وحراست کند ودست بیگانگان ودشمنان را به کشورمان کوتاه کندومعتقدم امروز هر کسی در رابطه با رهبری  انقلاب مشکل داشته باشد نمی تواند برای نظام ما کارساز باشد.
وی اظهار داشت: حتی اگر دیدیم دولت کارهای خوب نمی کندنباید دعوا راه انداخت  بلکه باید با انتقادات سازنده به مسیر اصلی هدایت کردواز همین رو مجلس قوی می توانددولت را کمک کندواگرمجلس سنگ اندازی کند کلاه سر مردم می رود.
نماینده مردم شهرستانهای رودسر واملش در دوره های دوم تا پنجم افزود:مسئولیت هاباید به مسئولینی سپرده شودکه به مسئولیت از حیث خدمت افتخار کنند نه از حیث قدرت ،وهر مسئولی بایداز حیث مسئولیت برای دیگران مایه بگذاردنه برای خودش ونزدیکانش ،واز همین رو مسئولیت یک خدمت است.
وی گفت: نباید همه مسایل ریز ودرشت ،انتخاب بخشدار،شهردار ،فرماندار ویا مدیرکل را به نماینده ربط داد ونماینده دخالت کند اما نسبت به کارهای اساسی مملکت  که بعهده اوست نباید بی  تفاوت وغافل باشدچون وظیفه اصلی نماینده بسیارسنگین است.
پیش از سخنان آقای رهبری تنی چند از اهالی کلاچای در خصوص استقلال آموزش وپرورش کلاچای وهمچنین تاسیس بخشداری کلاچای در طول دوره نمایندگی وی تقدیر وتشکر کردند ووضعیت چای،برنج ،مرکبات  همچنین بیکاری جوان تحصیلکرده راتاسف بار دانستندوافزودند:مدیریت در کلاچای بصورت جریانی وسلیقه ای است.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و پنجم بهمن ۱۳۹۰ساعت 18:4  توسط حامی  | 

تکذیب حضورجناب آقای رهبری در لیست اصلاح طلبان معتدل!

بنا به اخبار رسیده لیستی تحت عنوان اصلاح طلبان معتدل برای انتخابات مجلس نهم منتشر گردیده  که نام جناب آقای محمد مهدی رهبری  املشی نیز  برای حوزه انتخابیه رودسر واملش اعلام شده است!
بدینوسیله به اطلاع مردم ولایتمدار وهمیشه در صحنه شهرستانهای رودسر واملش وهمچنین حامیان وهواداران جناب آقای رهبری املشی می رساند که لیست منتشره بدون هرگونه هماهنگی  با جناب آقای رهبری املشی منتشرگردیده است واساسا نیز هویت این گروه نامشخص می باشد.
لذا بار دیگر تاکید می گردد که جناب آقای رهبری املشی در نهمین دوره انتخابات  مجلس شورای اسلامی  بصورت مستقل وارد عرصه انتخابات گردیده است .

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و پنجم بهمن ۱۳۹۰ساعت 10:41  توسط حامی  | 

رئیس کمیسیون برنامه وبودجه دوره پنجم مجلس:مسئولین برای حل مشکلات مردم شب وروز نشناسند

محمد مهدی رهبری املشی در دیداربا مردم خونگرم وصمیمی روستای رمشایه از توابع بخش رانکوه املش گفت:وقتی رهبر معظم انقلاب بخاطر اینکه مردم سعادتمند باشند وبمنظور حل مشکلات آنها شب وروز نداردلذا مسئولین ما هم باید برای حل مشکلات مردم شب وروز نشناسند.
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه دوره پنجم مجلس افزود:مردم عزیز ما جمهوری اسلامی ایران را بخاطر عدالت،اسلامیت،خدا وپیغمبر وبخاطر زحمتی که برای مردم می کشند دوست دارند واین موضوع را در بعد از انقلاب در همه مراسمات مخنتلف از جمله انتخابات ها ،راهپیمایی ها ویوم الله ها به اثبات رسانده اند.
نماینده مردم شهرستانهای رودسر واملش در دوره ها ی دوم تا هفتم مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد:امروز جوانان باید بار مسئولیت این مملکت را به دوش بکشند.
وی گفت:اگر در جایی باندبازی،پارتی بازی،حق کشی وزور وظلم بود ویا دیدید کسی سر کار آمد باندش ،حزبش،گروهش وفامیلش را بکار گرفت او از نظام جمهوری اسلامی نیست ونباید کارهایش را بنام نظام جمهوری اسلامی نوشت.
رهبری املشی اظهار داشت:مردم در طول صحنه های بعد از انقلاب نشان داده اند که پشیمان نیستند وامروز هم شهدا را شاهد می گیریم که نظام اسلامی دزدخیانت واختلاس گر نمی خواهد  رهبروامام وپیشوای ما اینجوری نمی خواست وامروز هم مقام معظم رهبری اینطوری نمی خواهدواگردیدید یک کسی در کشور مشکلی بوجود آورد نباید به اسم کل نظام ومسئولین نوشت  والحمدا...مسولان نظام افراد سالم وپاکدست هستند.
وی گفت:البته مشکلات هم وجود داردومسئولین هم باید این نوید را بدهند که مشکلات را مرتفع کنند من اطلاع دارم مشکلات بیکاری،چای،برنج،نوغان ومرکبات در منطقه ما زیاد است ودولت فعلی از همه دولتها  بیشتر کار کرده است ولی در این قسمت ها کوتاهی کرده است همانطوری که در زمینه عمرانی بیشتر تلاش می کند در این زمینه ها هم می بایست تلاش جدی تری داشته باشد.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۰ساعت 18:16  توسط حامی  | 

دیدگاه ومواضع حاج محمد مهدی رهبری نسبت به عملکرد آقای هاشمی رفسنجانی

1my5mpuas958g[2]
درپی ایجاد برخی شایعات وتخریب های سازماندهی شده در برخی وبلاگها ی همسو با یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس نهم برعلیه جناب آقای حاج محمد مهدی رهبری املشی  درخصوص دیدگاه ومواضع ایشان نسبت به آقای هاشمی رفسنجانی  ،ایشان در پاسخی شفاف  به وبلاگ حامیان وهوداران خود چنین گفت:
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
بنظر اینجانب در چندسال اخیربعضی از مواضع جناب آقای هاشمی در راستای مواضع مقام معظم رهبری نبوده است.مخصوصا در فتنه بعد از انتخابات سال88 مواضع ایشان در بسیاری از موارد در تعارض آشکار با رهنمودها وخط مشی مقام معظم رهبری قرار داشت.اینجانب عملکرد واینگونه مواضع ایشان را بشدت محکوم می کنم ودر این مقطع آقای هاشمی برخلاف وعده ای که داده بود نه تنها پشتیبان خوبی برای"رهبری"نبود بلکه با عملکرد خود پشتیبان کسانی بود که می خواستند جایگاه "رهبری"و"ولایت فقیه"را تضعیف کرده وبا آن مقابله کنند.
معهذا هرگونه توهین به ایشان مخصوصا در مجامع وتریبونهای عمومی را مصلحت نمی دانم وفکر می کنم مقام معظم رهبری مدظله العالی هم می خواهد ایشان مورد تکریم قرار گرفته وشان ایشان محفوظ باشد.
            والسلام علیکم
                                                   محمد مهدی رهبری املشی
                                                       17/11/90

+ نوشته شده در  سه شنبه هجدهم بهمن ۱۳۹۰ساعت 23:59  توسط حامی  |